Pomoc drogowa Kraków – holowanie, autolaweta, mobilny mechanik

STRONA DO WYNAJĘCIA

Szybka i profesjonalna
pomoc drogowa – całodobowa.

ASSISTANCE KRAKÓW

Świadczymy m.in. usługi assistance Kraków. Współpracujemy z wszystkimi firmami ubezpieczającymi z naszego rynku. Teren działania to miejscowość Kraków i okolice. Sprawdź czy obsługujemy również twoje assistance twojego ubezpieczyciela. Holowanie auto lawetą kierowane jest do mieszkańców całego Krakowa

Na przestrzeni wielu lat wypracowaliśmy cenne doświadczenie przez co nie straszna jest nam żadna usterka twojego auta. Gdy awaria jest prosta, może zostać usunięta na miejscu w mgnieniu oka, natomiast gdy jest znacznie trudniejsza do usunięcia, proponujemy zwykle jeden z naszych zaufanych serwisów mechanicznych.

W ramach assistance  jakie masz wykupione odpowiedni mechanik usunie usterkę w twoim aucie. Dzięki długiej obecności na rynku nasza firma wypracowała kontakty do serwisów jakim można z pewnością zaufać. Jeśli będziesz tego potrzebował wskażemy miejsce, gdzie problemy z twoim pojazdem zostaną  zdiagnozowane oraz rozwiązane sprawnie oraz skutecznie. Gdy wyrazisz taką chęć możemy odholować twoje auto w miejsce jakie sobie zażyczysz.

Zapraszamy do współpracy.

WYNAJMIJ TĘ STRONĘ

biuro@agencjareklamowawarszawa.pl